Prezenční listina

Celkem přihlášených závodníků: 104 / Počet týmu: 32

Jednotlivci

Jméno Organizace Platba
Josef Šitina Mo CRS Starý Ples
Zaplaceno
Petr Zálešák MO mrs Veselí nad Moravou
Zaplaceno
Jan Jirák Kolin
Zaplaceno
Jiří Janiš MO Valašské Meziříčí
Zaplaceno
Jan Bank Český Šternberk
Zaplaceno
Tomáš Kučera Pardubice
Zaplaceno
Karel Kovanda Protivín
Zaplaceno
Petr Vymazal Bakov nad Jizerou
Zaplaceno

Týmy

Tým Organizace Platba

Kaprňák feeder team – MO kolín

Petr Havlíček
Petr Poskočil
Jiří Ludvík
MO Kolín
MO Vrdy
MO Kolín
Zaplaceno

River Feeder Team

Ondřej Hájek
Jaroslav Peterka
Radek Holčák
P-9 Vysočany
Litoměřice
P-5 Barrandov
Zaplaceno

Feeder team "Na soutoku" MO Mělník

Michal Škrobánek
Tomáš Viktorin
Tomáš Zeman
MO Neratovice
MO Mělník
MO Hostinné
Zaplaceno

RIVE Feederboys.cz-MO Čelakovice

Roman Srb
Filip Vydra
František Koubek
MO Čelakovice
MO Čelakovice
MO Čelakovice
Zaplaceno

Maver Feeder klub Třebíč

Vladimír Oliva
Jiří Denemarek
Antonín Kunst
PS Třebíč
PS Hrotovice
PS Jaroměřice n Rok.
Zaplaceno

Egerfish Junior Feeder Team MO Žatec

Jurkovič Jan
Krištofy Roman
Kuvik Ondřej
MO Žatec
MO Žatec
MO Žatec
Zaplaceno

Barbus feeder team

Jan Tichý
Petr Reichert
Tichý Rudolf
MO Veltruby
MO Český Štenberk
MO Český Štenberk
Zaplaceno

Středočeský ÚS - Matrix Český Šternberk

Milan Štěpnička
Radek Štěpnička
Martin Štěpnička
MO ČRS Český Šternberk
MO ČRS Český Šternberk
MO ČRS Český Šternberk
Zaplaceno

SUS Junior Feeder team Kapříci - MO Čelákovice

Aneta Špitálská
Michal Zumr
Lukáš Kapusta
SUS MO Čelákovice
SUS MO Čelákovice
SUS MO Čelákovice
Zaplaceno

Kormoráni Olomouc

Jiří Kroča
Fedas Michal
Fedas Ondřej
Olomouc
Tovačov
Tovačov
Zaplaceno

MOSELLA FEEDER TEAM MO ČRS Český Šternberk

Petr Bromovský
Jan Prepsl
Karel Staněk
Český Šternberk
Praha 9 Kyje
Smečno
Zaplaceno

Matrix Fishing Feeder Team Mo ČRS Uničov - Delphin

Vladimír Hrabal
Jakub Šabata
Petr Přidal
ČRS Uničov
MRS PS Mor. Krumlov
ČRS Přerov
Zaplaceno

Stréci

Ladislav Kortiš
Jiří Vitásek
Jan Zavřel
MO Hrušovany nad Jevišovkou
MO Loštice
MO Hlinsko
Zaplaceno

Jizera Feeder MO Brandys

Piotr Pietrzyk
Ladisav Varga
Vladimír Horák
MO Brandýs nad Labem
MO Brandýs nad Labem
MO Praha 10 Hůrka
Zaplaceno

feeder team JSJ

Martin Janečka
Ferdinand Svitek
Robin Janeček
Tovačov
Tovačov
Tovačov
Zaplaceno

RIVE Feederboys.cz – MO Čelákovice II.

František Pelíšek
Ladislav Chalupa
Richard Hejda
MO Ostrov
MO Ostrov
MO Čelákovice
Zaplaceno

Pohoda Fishing - MO ČRS Praha Háje

Petr Kuchař
Tomáš Černý ml.
Tomáš Černý
MO Praha Háje
MO Přišimasy
MO Přišimasy
Zaplaceno

My vždycky na pohodu

Ondřej Česal
Luděk Leibl
Josef Cepák
MO Litoměřice
MO Česká Kamenice
MO Česká Kamenice
Zaplaceno

ABRAMIS Feeder team - Český Šternberk

Miroslav Radil
Ota Seiler
Jaroslav Rajdl
Český Šternberk
Zruč nad Sázavou
Malešov
Zaplaceno

MKM Team Jčús

Radek Křenek
Pavel Mikeš
Lukáš man
Vodňany
Jistebnice
Vodňany
Zaplaceno

Tubertini A

Pavel Velebný
Jaroslav Kameník
Petr Štětina
MO ČRS Praha 4 Pankrác
MO ČRS Praha 4 Pankrác
MO ČRS Praha 4 Pankrác
Zaplaceno

Tubertini B

Ivana Štětinová
Volodimir Shersen
Jiří Kameník
MO ČRS Praha 4 Pankrác
MO ČRS Praha 4 Pankrác
Mladá Boleslav
Zaplaceno

PRESTON FEEDER TEAM – MRK.CZ – MRS

Martin Maťák
Radek Černý
Radek Pečta
Brno 1
Třebíč
Třebíč
Zaplaceno

KEFAS FT

Milan Špánek
Lenka Grofová
Jiří Klement
MO Praha 5 -Velká chuchle
MO Praha 5 -Velká chuchle
MO ČRS Světlá nad Sázavou
Zaplaceno

Cresta Feeder Team SČ ÚS Ústí nad Labem

Zdeněk Novák
Karel Plzák
David Sigmund
MO Litoměřice
MO Litoměřice
MO Litoměřice
Zaplaceno

JJD feeder team

Jan Řezáč st.
Jan Řezáč ml.
Dominik Dvořák
Brandýs n.L.-Stará Boleslav
Brandýs n.L.-Stará Boleslav
MO Tábor
Zaplaceno

Best of FeederTeam ČRS

Petr Pluchta
Václav Špitálský
Tomáš Párys
Smečno
Čelákovice
Praha 9
Zaplaceno

Browning CZ - MO Brandýs nad Labem

Pavel Sičák
Martin Komora
Petr Kabát
MO Starý Ples
MO Brandýs nad Labem
MO Brandýs nad Labem
Zaplaceno

Kukající vlci Feeder team ČRS

Jan Douša
Miroslav Tvarůžek
Václav Kabourek
MO Neratovice
MO Kladno
MO Česká Kamenice
Zaplaceno

ČRS Labe Feeder Team

Josef Rajko
Kamil Šerý
Stanislav Polívka
MO Kostelec nad Labem
MO Třebechovice pod Orebem
MO Litoměřice
Zaplaceno

Hokaido Express

František Hudeček
Martin Vondra
Pavel Vosáhlo
Přelouč
Pardubice
Přelouč
Zaplaceno

PeJaJi Feeder Team

Petr Chadraba
Jan Stárek
Jiří Malý
Ždánice
Nové Město na Moravě
Nové Město na Moravě
Zaplaceno